MEDYCYNA ESTETYCZNA: Mezoterapia igłowa

Mezoterapia polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych w odpowiednim stężeniu i składzie. Preparat wstrzykuje się w odpowiednie miejsce w niewielkiej ilości. Stosuje się specjalne :"koktajle" zawierające witaminy, aminokwasy, oligoelementy, kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, krzem, enzymy, wyciągi tkankowe. Przed zabiegiem pacjent jest znieczulany np. kremem Emla i następnie cienką igiełką z użyciem odpowiedniego aparatu jest wstrzykiwany preparat.
Mezoterapia wymaga wielu wizyt w gabinecie (na początek 4-6 zabiegów, co około 2 tygodnie), ale po kilku miesiącach efekty są zaskakujące. Mezoterapię zastosować można w bardzo wielu przypadkach.
 
 

MEDYCYNA ESTETYCZNA: Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitis- Lipoliza

Zbędny tłuszcz po prostu rozpuścić zastrzykiem - fascynujący pomysł, który po raz pierwszy został zrealizowany w 1995r. przez brazylijską Dr. dermatolog Patricia Rittes. Opracowała ona metodę bezpośredniego wstrzyknięcia fosfatydylocholiny (płynna lecytyna) w niechcianą tkankę tłuszczową. Sam preparat jest znany w medycynie od dawna. Stosowany jest do ochrony wątroby oraz do redukcji zawartości tłuszczu w krwi.

MEDYCYNA ESTETYCZNA: Wypełniacze - Botox, kwas hialuronowy

TOKSYNA BOTULINOWA - BOTOX
Toksyna botulinowa jest preparatem przeznaczonym dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczek mimicznych takich jak: zmarszczki czoła, "lwie zmarszczki", "kurze łapki". Są to zmarszczki, które występują często już u bardzo młodych osób, ponieważ związane są z żywą mimiką twarzy. Najlepsze efekty uzyskamy stosując toksynę botulinową od razu gdy zauważymy na twarzy pierwsze zmarszczki.
Toksyna botulinowa jest naturalnym, oczyszczonym białkiem, które powoduje relaksację mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Zmarszczki całkowicie lub częściowo zanikają, wyraz twarzy staje się łagodniejszy, twarz wygląda naturalnie, ogólna mimika zastaje zachowana.

Copyright © 2012 Fenice - Centrum Urody | All right reserved | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Autor strony - studio reklamowe Graffiti | Sto-procent.pl