KOSMETYKA: makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest to zabieg kosmetyczny polegający na wprowadzeniu pigmentu pochodzenia roślinnego w głębsze warstwy naskórka. Głównym celem tego zabiegu jest poprawienie wyglądu poprzez podkreślenie oczu, brwi oraz ust. Makijaż permanentny nie zmywa się, nie rozmazuje,  efekt utrzymuje się przez około 5 lat. Zabieg jest bezpieczny, wykonywany po zastosowaniu miejscowego znieczulenia maścią emlą. Wykonujemy zabiegi przy pomocy aparatu igłowego metodą klasyczną oraz piórkową.

 
 

KOSMETYKA: pozostałe

Oferujemy państwu również:

-makijaze okazjonalne
-manicure oraz pedicure
-mikrodermabrazja diamentowa
-kawitacja, sonoforeza
-fale radiowe (RF)

Chcesz zarezerwować termin? A może masz pytania?
Zadzwoń: Adrianna Majerowicz , tel: 692 784 121

cennik usług

KOSMETYKA: przedłużanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie Twoich naturalnych rzęs. Zabieg polega na doklejeniu pojedynczej rzęsy do Twojej naturalnej "włosek po włosku". Oko staje się bardziej wyraziste, wspaniale prezentuje się na zdjęciach i podczas uroczystości. Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy. Efekt utrzymuje się około trzech tygodni.

Kosmetyka: Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych RF

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych polegają na podgrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury (40-45 stopni Celsjusza), w której kolagen ulega skurczeniu, a następnie napina się, odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje również fibroblasty do produkcji białek: kolagenui elastyny, powodując zwiększenie napięcia i elastyczności skóry. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej na zasadzie selektywnej termoindukcji fala radiowa rozbija tłuszcz (lipoliza), nie niszcząc przy tym otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Poprawia także krążenie krwi i przyśpiesza metabolizm komórkowy. Metodą tą można również transportować przezskórnie związki aktywne na zasadzie mezoterapii bezigłowej. 

Copyright © 2012 Fenice - Centrum Urody | All right reserved | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Autor strony - studio reklamowe Graffiti | Sto-procent.pl